İptal - İade

 

1-Ürünümü iade etmek istiyorum.İade şartları nelerdir?

İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 14 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Abiye ürünlerinin iade süresi 1 İş Günü'dür. Aksi takdirde iade işlemi kabul edilmeyecektir.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de iade ile birlikte gönderilmelidir.

İade işlemi için ürün faturası veya tarafınıza gönderilen sipariş bilgi formunun arka yüzündeki formun doldurulmuş olması gerekmektedir.
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile gönderilmelidir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ( örnek : orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade işlemlerinde kargo ücreti Alıcıya aittir. Anlaşmalı kargomuz HepsiJet ile iadenizi gönderebilirsiniz.

2-Ürünümü nasıl iade edebilirim?

Mağaza: Ürünlerinizi iade şartları dahilinde (14 gün içerisinde) mağazalarımızdan eş değer ürünle değiştirebilirsiniz.

Geri Gönderim: İade edilmek istenen ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydı ile kargo ile geri gönderebilirsiniz.

3-Mağazalarınızdan İade Yapabilir miyim?

Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri mağazalarımızdan iade yapamazsınız.

Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri sadece online mağazamıza iade edebilirsiniz.

4- Siparişimi Ne Zaman İptal edebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, online müşteri destek merkezimizi arayabilir (0549 803 19 62 (09:00-18:00)) veya [email protected] ye e-posta gönderebilirsiniz.

5- Kargo şirketi ile ürünü nasıl İade edeceğim?

Üye hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabım sekmesine tıklayarak iade taleplerim üzerinden iade etmek istediğiniz siparişi seçip iade kodu oluşturabilirsiniz veya  https://www.accort.com.tr/kolayiade.aspx linkine girerek gerekli bilgileri doldurduktan sonra iadenizin teslim alınmasını istediğiniz tarihi seçmeniz iade kodu almanız için yeterli olacaktır.

6- İade Adresi nedir?

Accort Giyim

Ehlibeyt, Tekstilciler Cd. No:12, 06520 Çankaya/Ankara

7- Kargo şirketi ile yapmış olduğum iadeyi nasıl takip edeceğim?

Geri gönderimlerinizin depomuza ulaşımını anlaşmalı firmamız HepsiJet'ten aşağıdaki yöntemlerle teslimat numarası ile sorgulayabilirsiniz.

HepsiJet Web Sitesi'nden (https://www.hepsijet.com/) gönderi sorgula kutucuğundan sorgulama yapabilirsiniz.

8- Ürünümü İade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

İade ürünlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Ancak iadenizi teslim ederken kargo şirketine herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. İade işleminiz sırasında kargo ücreti size ödenecek tutardan tahsil edilmektedir. İade edeceğiniz ürünleri HepsiJet ile ileterek anlaşmamız üzerinden indirimli şekilde gönderebilirsiniz.

9- Ücret iadesi nasıl ve ne zaman yapılıyor?

Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, en geç 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 48 saat içerisinde ekstrenize yansımaktadır. Havale iadeleri ise işleme alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde verilen İban hesabınıza yapılmaktadır. 

10- Taksitli ödemelerim iadesi nasıl yatırılıyor?

Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi – ödeme şeklinize göre - taksitli olarak yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

11- Satın aldığım ürün kullanım sonrası bozuldu/özelliğini yitirdi. Ne yapmalıyım ?

Ürününüz normal kullanım şartları içerisinde üretim hatasından kaynaklanan bir nedenle bozulduğunu / özelliğini yitirdiğini düşünüyorsanız iade şartları çerçevesinde iade edebilirsiniz. İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kalite güvence birimimiz tarafından inceleme sürecine tabi tutulacaktır. İnceleme Süreci hakkında bilgi almak için 0549 803 19 62 nolu whatsapp hattımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz tüm ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra, özenle paketlenir.

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

12- Hijyen politikamız nedeniyle takılarda değişim ve iade yapılmamaktadır. 

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE, İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yine de üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR